Forum dyskusyjne portalu becikowe.com

Misją portalu becikowe.com jest prezentowanie powszechnie dostępnych informacji w sposób możliwie jasny i przystępny, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących omawianych tematów zachecamy do zadawania pytań.

Forum zostało podzielone na trzy działy, zagadnienia dotyczące becikowego, becikowego samorządowego oraz ulgi na dziecko.

Zanim zadasz tutaj pytanie zachecamy do przeczytania naszych przewodników Jak odliczyć ulgę na dziecko, oraz jak starać się o becikowe.

Becikowe samorządowe

Gdzie jestes: Forum >> Becikowe samorządowe >>

Twoje imię:
Miasto:

pabianice

kraków(68), Warszawa(53), katowice(46), Gdańsk(43), Zabrze(42), bydgoszcz(41), Wrocław(40), Poznań(38), Łódź(34), Sosnowiec(30), Tychy(29), Szczecin(25), bytom(25), gdynia(23), gliwice(23), białystok(22), Częstochowa(19), Płock(18), skawina(18), Lublin(17), Olsztyn(17), będzin(16), głogów(16), bielsko-biała(15), Kutno(15), kielce(15), RADOM (14), Rzeszów(13), Ruda Śląska(12), wałbrzych(12), Pabianice(12), Piła(12), INOWROCŁAW(12), Gniezno(12), Toruń(12), rybnik(11), poznan(11), ELBLĄG(11), CHORZÓW(10), Biała Podlaska(10), Słupsk(10), Tarnów(10), jaworzno(10), dąbrowa górnicza(10), gdansk(9), rumia(8), Włocławek(8), sandomierz(8), SIERADZ(8), Lubin(7), olkusz(7), Łomża(7), Opole(7), olecko(7), wejherowo(7), Chojnice(7), Zielona Góra(7), legnica(7), kwidzyn(7), nowy sącz(7), Żory(6), Zamość(6), Przemyśl(6), Ostrołęka(6), Kalisz(6), TARNOWSKIE GÓRY(6), Szczytno(6), koronowo(6), OTWOCK(6), krosno(6), Piaseczno(6), suwałki(5), Nowy Targ (5), Zawiercie(5), Wieliczka(5), Zgorzelec(5), Żagań(5), nysa(5), kętrzyn(5), ŁASK(5), konin(5), piekary śląskie(5), Oława(5), Lębork(5), Mikołów(5), Kołobrzeg(5),
Dorota

Pabianice

8 styczeń, 21:18:58

Czy w 2017 roku bedzie wypłacane beciokowe samorządowe? Prosze o odpowiedź na Bunia21@interia.pl dziękuję

Violetta Stefaniak

Pabianice

9 sierpień, 14:42:41

Mój chłopak Michał P. przechodzi załamanie nerwowe kiedyś był w pełni sprawny pracował i prowadził zajęcia z dzieciakami oraz uczęszczał na basen i prowadził zajęcia w projekcie unijnym zajęcia taneczne z dziećmi z domu dziecka , nieraz też zupełnie za darmo w święta jezdził do dzieciaków z Porszewic . Teraz jest po urazie kręgosłupa kiedy podnosi coś boli go albo wyłączają mu się nogi i leci w dół .
Ja jestem w ciąży podejmowałam pracę niejedno krotnie ale mnie wyrzucano z opieki dostałam 500 zł na dwa miesiące , nie mamy nawet wspólnego dachu nad głową .
Wcześniej moja matka popełniła samobójstwo , mój ojciec zadłużył mieszkanie i dostał udaru dostaliśmy nakaz eksmisji . Nie chciała bym mieszkać z ojcem a razem z moim dzieckiem i z ojcem dziecka czyli z moim chłopakiem .
Jesteśmy na etapie pisania podania o przyznanie mieszkanie ponieważ w sądzie powiedziano mi że przyznają mi mieszkanie ale prawdopodobnie z ojcem , tylko że on rozwalił wszystko co wcześniej zdążyliśmy odnowić a meble wywlókł na korytarz . Już wcześniej kiedy byłam mała miał czasem takie załamania .

Michał Paczuśka

Pabianice

8 sierpień, 22:14:11

Dzień dobry staram się o becikowe pracowałem w zakładzie stolarskim i uległem wypadkowi w drodze z pracy niestety mój pracodawca nie dotrzymał obowiązku umowy o pracę chociaż się o nią starałem . Moja była dziewczyna która jest aktualnie w ciąży kradnie i jest z gangsterskiej rodziny czego wcześniej niewiedziałem . Kiedy ja pracowałem ona mówiła że sprzątała w domu a po wypadku przyznała się że chodziła kraść mimo tego że zarabiałem w miare dobrze i by nam wystarczyło . kradnie do tej pory ukradła mi nawet telewizor i pojechała sama nad morze poprostu wykorzystuje to że jestem chory i jeszcze mnie oczerniła i pobiła . Ja po urazie kręgosłupa po prostu uciekłem i odchodziłem od zmysłów ponieważ nic nie powiedziała o zamiarze wyjazdu z bratem który wcześniej ukradł pieniądze na pogrzeb wujka i wyjechał ze swoją dziewczyną w góry po powrocie widząc moją słabość podżegał wszystkich przeciwko mnie jest poprostu cwaniakiem a jego ojciec jest po udarze i sam nie wie co się dzieje . Zapomniał lub Mateusz Stefaniak mu wmówił ( czyli jej brat ) że dobrze zrobił i mu wybaczył .
Jego dziewczyna podobno go zdradziła ale to jest taki manipulant ze namówił ją na powrót , czy to prawda tego nie wie ten co tego nie widział .
Ja teraz czuję się już coraz lepiej jednak ciężko mi znaleźć pracę więc z Tąd moje pytanie , czy mogę starać się o becikowe .

Witek

Pabianice

27 czerwiec, 17:19:41

Jest wypłacane "becikowe" samorządowe,ale tylko w przypadkach bardzo niskich dochodów. Załatwia się tym samym miejscu gdzie normalne. Trzeba mieć wykazany dochód z 2009r. obojga rodziców z Urzędu Skarbowego oraz poproszono mnie o obecne dochody w 2011r. Jeszcze nie załatwiłem,ale mam nadzieję.

Paweł

Pabianice

11 sierpień, 09:14:53

W Pabianicach nie ma becikowego samorządowego :(

Marek

Pabianice

21 lipiec, 06:32:10

Proszę o informacje czy w Pabianicach jest wypłacane becikowe samorządowe. Mail marekoracz@o2.pl

ania

pabianice

29 kwiecień, 10:01:15

Prosze o informacje czy w pabianicach jest wyplacane becikowe samorzadowe?Meil - truskawkammm@op.pl. dziekuje

iwona

pabianice

3 marzec, 10:24:06

szukam informacji czy w moim mieście jest wypłacane becikowe samorząśdowe

HelenaM

Pabianice

24 luty, 11:08:24

Czy w Pabianicach jest wypłacane becikowe samorządowe, czy otrzymują je wszystkie dzieci, jeżeli nie to jakie są kryteria, gdzie należy załatwić sprawy becikowego oraz jakie dokumenty są potrzebne. O odpowiedź proszę na adres mail hmicha01@orange.pl.

ania

pabianice

14 styczeń, 23:28:33

czy w Pabianicach jest wyplacane becikowe samorzadowe? Prosze o info na meil - Truskawkammm@op.pl

 strona 1 z 47starsze wiadomości

Reklama serwisu becikowe.com

becikowe dla dzieciNewsletter

Jeżeli chcesz wiedzieć pierwsza o nowościach na naszej stronie pozostaw swój adres e-mail.


Czytaj więcej